NOWOŚĆ! Kamień elastyczny Malachite i Rosso

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Doskonale wiemy, jak ważna jest innowacyjność produktowa – proponowanie klientom rozwiązań, które nie są tylko atrakcyjne wizualnie i doskonałe jakościowo, ale także ułatwiają montaż, konserwację czy użytkowanie produktu.

W to przekonanie idealnie wpisują się kamienie elastyczne MALACHITE i ROSSO z kolekcji Stones.

Kamień elastyczny Malachite

Kamień elastyczny Rosso

 

Produkty są wykonane w formie niezwykle cienkiego panelu elastycznego (<5 mm grubości), pokrytego z jednej strony kamieniem naturalnym, a z drugiej niezwykle mocną taśmą samoprzylepną. W ten sposób w trakcie montażu nie trzeba stosować dodatkowego kleju – wystarczy ściągnąć folię ochronną, przyłożyć panel w wyznaczonym miejscu i przytrzymać przez kilka sekund.

Dzięki niskiej grubości, produkt nie “zabiera” również miejsca z pomieszczenia – tak cennego w małych i wąskich pokojach – jednocześnie zachowując niską masę (2,5 kg / m2).

Co więcej, panel ma duży format (600 x 150 mm), umożliwiając jeszcze szybszy montaż. MALACHITE i ROSSO mogą z łatwością być stosowane również na zaokrąglonych powierzchniach (np. kolumnach).

MALACHITE I ROSSO dostępne w sprzedaży w marketach OBI.

Kamień elastyczny Malachite

Kamień elastyczny Rosso